Дата публікації Суд заочно засудив до 15 років тюрми мешканця Калуша, який воював за "ДНР"
Опубліковано 19.04.22 07:31
Дата оновлення Суд заочно засудив до 15 років тюрми мешканця Калуша, який воював за "ДНР"
Оновлено 07.07.26 23:49
Переглядів статті Суд заочно засудив до 15 років тюрми мешканця Калуша, який воював за "ДНР" 26

Суд заочно засудив до 15 років тюрми мешканця Калуша, який воював за "ДНР"

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Івано-Франківський міський суд визнав винним мешканцям Калуша в участі у терористичній організації "ДНР" та сприянні її діяльності.

Про це повідомили пресслужбі СБУ.

Калушанина заочно засудили до 15 років тюрми. Зазначається, що чоловік прибув на тимчасово окуповану територію Донецької області у серпні 2014 року. У місті Горлівка приєднався до незаконних збройних формувань так званої "ДНР".

Служив радіотелефоністом у складі 2-ї мотострілецької роти 1-ї окремої мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу, брав участь у збройному протистоянні підрозділам Збройних сил України поблизу населеного пункту Озерянівка Донецької області.

У боях проти підрозділів сил АТО поблизу Вуглегірська отримав поранення. Коли лікувався медзакладі окупованого Донецька, то разом з російськими пропагандистами записав відеоролик, де озвучив брехливі кремлівські наративи.

Як повідомлялося, у Рівненській області до 13 років позбавлення волі засудили диверсанта з Одещини, який працював на ФСБ Росії. Зокрема, чоловік у вересні 2020 року за завданням свого куратора намагався знищити один з об’єктів критичної інфраструктури “Рівнеоблводоканалу” внаслідок дистанційного підриву.

Читайте також:

У Маріуполі двоє поліцейських перейшли на бік окупантів з РФ

СБУ затримала 5 ворожих агентів і викрила двох колаборантів на Київщині та Херсонщині