"Дніпро-1" здобув другу поспіль перемогу після поновлення сезону УПЛ

"Дніпро-1" здобув другу поспіль перемогу після поновлення сезону УПЛ (GlavPost)

"Дніпро-1" розібрався з "Олімпіком" в заключному матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок на стадіоні Лобановського в Києві завершився перемогою дніпрян з рахунком 2:0.

Обидва голи гості провели в другому таймі. На 50-й хвилині захисник донецького клубу Ісс'яр Драме зрізав м'яч у власні ворота, допомігши супернику відкрити рахунок.

Подвоїв перевагу дніпрян та зняв питання щодо переможця зустрічі на 88-й хвилині Сергій Булеца.

Для команди Ігора Йовічевича це друга поспіль звитяга у весняній частині УПЛ. Минулого туру дніпровський колектив вдома обіграв "Інгулець" (2:0). "Олімпік" ж обидва матчі після відновлення чемпіонату програв, в 14-му турі донеччани поступилися "Динамо" (1:3).

"Дніпро-1" (14 очок) піднявся на 10-те місце. "Олімпік" (17 балів) залишився восьмим.

У наступному турі дніпряни 27 лютого в гостях зіграють з "Маріуполем", а підопічні Ігора Климовського на наступний день зустрінуться в Ужгороді з "Минаєм".