Зокрема, після ядерного удару Росія не матиме жодного права у Радбезі ООН.
Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Олександр Коваленко.
"Використання тактичної ядерної зброї проти цивільної інфраструктури та цивільних об’єктів – це де-факто робить Росію взагалі вже не тільки країною-вигнанцем. Це буде країна, яка не буде мати жодного права навіть у Радбезі ООН", – сказав експерт.
"Її дуже часто порівнюють з Північною Кореєю. Ні, це буде навіть не Північна Корея, це буде набагато гірше", – зазначив Коваленко.
Напередодні у Пентагоні заявили, що "серйозно ставляться" до ядерних погроз Путіна, проте поки що не бачать "нічого, що змусило б нас коригувати нашу позицію зараз".
За оцінками секретаря РНБО України Олексія Данілова, якщо Росія застосує ядерну зброю, цій державі настане кінець.
Читайте також:
"Дуже хороший варіант": Арестович назвав місце, куди РФ може "вгатити" ядерною зброєю
Згуртуватися для того, щоб натиснути на Путіна: стало відомо, лідери яких країн можуть запобігти ядерному удару
Чи завдасть Захід удару по бункеру Путіна через ядерні погрози: військовий експерт нагадав про Будапештський меморандум
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети