Першу ракетку світу Джоковича затримали в Австралії: що відомо

Першу ракетку світу Джоковича затримали в Австралії: що відомо (GlavPost)

Імміграційна поліція Австралії вранці в суботу, 15 січня, відповідно до рішення суду вдруге затримала найкращого тенісиста планети Новака Джоковича.Про це повідомляє CTV News.

Зазначається, що першу ракетку світу, австралійську візу якого напередодні анулювали через відсутність щеплення проти COVID-19, вже допитали у нерозголошеному місці, "узгодженому між сторонами" у справі. Суботній вечір Джокович проведе у готелі для мігрантів у Мельбурні.

Уже в неділю, 16 січня, о 9:30 за місцевим часом у Федеральному суді Австралії відбудеться остаточне слухання в апеляційній справі сербського тенісиста, який оскаржив рішення уряду країни щодо повторного анулювання своєї візи та депортації.Як пише The Australian, суддя Девід О'Каллаган вирішить, чи зможе спортсмен взяти участь у Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу.

news.com.au уточнює, що під час поспіхом спланованого нічного слухання у Федеральному окружному суді в п'ятницю суддя Ентоні Келлі заборонив вживати будь-які кроки для видворення Джоковича з Австралії до того, як суд розгляне його апеляцію.