Радник Офісу президента України Олексій Арестович заявив в інтерв'ю російському правозахиснику Марку Фейгіну про "великий наступ" на Донбасі.
Арестович розповів, що Біля Кремінної точаться бої, щодо Торська – то це маленьке село, на південь від Кремінної. Та група, яка вчора Кремінну проскочила, її більше нема. ЇЇ спіткала та ж доля, що і Гостомельський десант.
"Мар’їнка – трохи просунулися в сірій зоні, ми їм піддали, і вони трохи відійшли назад. Це 3-5 км просування. Вінегрет. А російська пропаганда щось гордо заявила… Якщо уявити, що поле бою – ваша квартира. Привідчинені двері, а там нога. Це все, що відбулося за дві доби зосередженого руху останніх резервів "великої Росії" з бомбардуваннями і трьохтонними бомбами, зі спробами якусь там хімічну речовину використовувати...", - заявив він.
Читайте також:
У Росії залишилося лише 50% від тих батальйонних тактичних груп, які вона мала на початку - бригадний генерал США
"На цій стадії ми розглядаємо опцію звичайних озброєнь": Лавров відкидає можливість ядерного удару по Україні
Путін вирішив, що битва на сході України буде фінальною фазою - бригадний генерал США
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети