Ще 50 тисяч українців можуть отримати грошову допомогу - Мінсоцполітики

Ще 50 тисяч українців можуть отримати грошову допомогу - Мінсоцполітики (GlavPost)

Мінсоцполітики в рамках укладеного меморандуму з Норвезькою радою у справах біженців передало список заяв для виплати грошової допомоги 50 тисяч українців, які подали заявку на платформі "єДопомога".


РЕКЛАМА

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що за запитом міжнародної організації до списку включені заяви людей, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях. Це вже другий список, наданий Норвезькій раді у справах біженців.

"Звертаємо увагу, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо дедублікації виплат. Нагадуємо, рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім`ї", - наголосили у міністерстві.


РЕКЛАМА

На сьогодні громадянами України подано понад 10 млн заявок, у зв’язку з чим було тимчасово припинено збір заявок на платформі "єДопомога" для їх передачі за запитом до міжнародних організацій.

Читай те також:

У КМДА повідомили про відновлення водопостачання у Києві, але є нюанс

Не треба плекати марних очікувань щодо швидкого завершення війни - міністр оборони Німеччини

Кремль відкрито шантажує Україну: "Виконайте наші вимоги і страждання мирного населення зупинимо"

РЕКЛАМА