Українська каноїстка виборола "золото" чемпіонату світу з веслування

Українська каноїстка виборола "золото" чемпіонату світу з веслування (GlavPost)

Українка Людмила Лузан стала переможницею в спринті на 1000 м у каное-одиночці чемпіонату світу-2022.

Лузан подолала дистанцію за 4:47.90. Срібною і бронзовою призерками стали чилійка Маілльярд (4:50.02) і німкеня Анніка Лоске (4:51.46) відповідно.

Також Лузан виборола нагороду у парі з Анастасією Четверіковою. Українки стали срібними призерками на 500-метрівці у каное-двійці.

Ще одну медаль збірної України у Галіфаксі принесла чоловіча байдарка-четвірка. Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін зайняли третє місце на дистанції 500 м.

Український легкоатлет переміг на юніорській світовій першості, заради якої пропустив дорослий чемпіонат (відео)

"Будівельник" став першим українським клубом у Північній Європейській баскетбольній лізі