Дата публікації Війна однієї людини: Піонтковський розповів, чому "фюрер" Путін боїться загальної мобілізації
Опубліковано 27.08.22 14:31
Дата оновлення Війна однієї людини: Піонтковський розповів, чому "фюрер" Путін боїться загальної мобілізації
Оновлено 31.05.25 20:13
Переглядів статті Війна однієї людини: Піонтковський розповів, чому "фюрер" Путін боїться загальної мобілізації 4

Війна однієї людини: Піонтковський розповів, чому "фюрер" Путін боїться загальної мобілізації

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Указ "фюрера" свідчить про те, що він хоче збільшити реальну кількість військовослужбовців. Таке рішення також означає відмову від масштабної мобілізації.

Про це ТСН розповів російський опозиціонер і публіцист Андрій Піонтковський.

За його словами, зовні указ про мобілізацію виглядає, як "крок воїна, командира, який веде націю на війну з нацистськими врогами".

"Рішенням про збільшення армії на 143 тисячі він (Путін - Ред.) планує знайти резервістів і так званих військових добровольців. Фактично - найманців. І ми бачимо, де він їх нашкрібує, - у в'язницях. Його улюбленець, колишній зек Пригожин (власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин - Ред.) їздить по місяцях ув'язнення і обіцяє волю, фінансову винагороду. Усе це говорить про одне, що, незважаючи на усі зусилля пропаганди, соціальної підтримки суспільства у війні немає. Коли головнокомандува, президент боїться оголосити всезагальну мобілізацію, то це показує, що ця війна за великим рахунком - війна однєї людини", - наголосив російський опозиціонер.

Як повідомлялося, Володимир Путін підписав 25 серпня указ про збільшення чисельності збройних сил від 1,9 до 2 млн 39 тис. осіб. Документ набуде чинності від 1 січня 2023 року.

Читайте також:

Путін шукає "переговірника": Піонтковський розповів, хто може гарантувати "фюреру" "безпечну старість"

"Як би від усього цього звалити": опозиціонер передав настрої в уряді Росії щодо війни в Україні

Хороші люди: Лукашенко пояснив, навіщо привітав українців із Днем Незалежності