Березень в Caribbean Club: вар’єте «Рояль», «Карибські вечорниці», концерти SPIV BRATIV і «Пиріг і Батіг»

Березень в Caribbean Club: вар’єте «Рояль», «Карибські вечорниці», концерти SPIV BRATIV і «Пиріг і Батіг» (GlavPost)

Перший місяць весни в Caribbean Club — багатий івентами на будь-який смак. Це й вишукане вар’єте «Рояль» у форматі дінер-шоу, і спектаклі театру комедійної імпровізації «Чорний квадрат», і стендап від спікерок-підприємиць Business Stand Up «Жінки. Весна. Війна», і безліч концертів. Більше івентів березня в Caribbean Club — у добірці нижче.

 

23, 27 та 30 березня: вистави театру «Чорний Квадрат»

Вже 10 років театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат» заряджає гостей позитивом і гарними емоціями в стінах Caribbean Club.

 

Березень не стане виключенням. Цього місяця сміх лунатиме під час таких вистав театру: 23 березня — «Медовий місяць», 27 березня — «Попередні пестощі», 30 березня — «Закохані танцюють у ліжку».

Вистави виконуються українською мовою. Опис кожної вистави можна знайти на сайті.


23 та 30 березня: «Карибські вечорниці»

Caribbean Club продовжує тішити гостей грандіозним поверненням — своїми культовими танцювальними суботами.

У березні карибські вечорниці даруватимуть вайб та незабутні враження тричі. За живу музику, мікс найкрутіших пісень і гарячу й запальну атмосферу відповідатимуть кавер-гурти TOKYO cover band, NO COMMENTS, Stories Cover Band, F.L.I.R.T. band та DJ Mustafaev.

 

26 березня: «Джаз для дорослих з Олексієм Коганом»

 

26 березня в Caribbean Club відбудеться душевно-джазовий вечір у компанії одних із найкращих українських музикантів — колективу Jazz in Kiev Band.

 

Окрім поринання у всесвіт джазу, гостей заходу очікують невигадані історії. Найголовніший український популяризатор джазу Олексій Коган проведе своєрідний екскурс у світ джазу, розповівши про кожну п’єсу цікаву оповідь.

 

28 березня: концерт гурту «ПИРІГ І БАТІГ»

Наприкінці березня до Caribbean Club завітає фолкгурт «Пиріг і Батіг»

 

Бенд на чолі з вокалістом і гітаристом Мар’яном Пирожком прагне популяризувати українську мову та поезію. Колектив виконує музику на тексти народних пісень і віршів, зокрема Василя Стуса, Миколи Хвильового, Миколи Вороного, Михайла Драй-Хмари, Майка Йогансена та інших.

 

29 березня: вар’єте «Рояль» у форматі дінер-шоу

У березні в Caribbean Club продовжаться виступи легендарного вар’єте-шоу «Рояль» в особливому форматі дінер-шоу. 29 березня гостей очікує не лише захопливий музичний перформанс для дорослих, а й вишукана вечеря. Смачні страви та келих вина/просекко будуть включені у вартість квитка.

 

Незмінною гостею шоу буде Lida Lee — українська співачка, відкриття року «YUNA-2021» та засновниця волонтерського штабу.

 

Частина прибутку від вар’єте-шоу «Рояль» буде спрямована на підтримку ЗСУ.

 


РЕКЛАМА

31 березня: Dislocados з програмою «DISNEY SALSA»

31 березня єдиний сальса-оркестр України Dislocados вийде на сцену Caribbean Club із програмою DISNEY SALSA.

Цей концерт безсумнівно занурить гостей у незабутню музичну подорож зі знайомими з дитинства персонажами Disney. Чи чули ви коли-небудь пісні з улюблених казкових мультфільмів та стрічок у стилі сальса? 31 березня почуєте!


Переглянути актуальний розклад подій Caribbean Club та купити квитки можна на сайті caribbean.com.ua. 

У разі повітряної тривоги гості можуть пройти до найближчого бомбосховища, зазначеного на карті

РЕКЛАМА