Битва за виживання: "Інгулець" зім'яв "Олімпік" і відштовхнувся від дна УПЛ

Битва за виживання: "Інгулець" зім'яв "Олімпік" і відштовхнувся від дна УПЛ (GlavPost)

"Інгулець" розгромив "Олімпік" у матчі 24-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні імені Гагаріна в Чернігові завершився на користь петровського колективу - 3:0.

На 33-й хвилині Денис Янаков вивів гостей вперед. На початку другого тайму перевагу команди Сергія Лавриненка закріпив Ніка Сітчінава, а наприкінці зустрічі Ілля Шевцов встановив остаточний рахунок.

За два тури до фінішу чемпіонату "Інгулець" (23 бали) піднявся на 11-ту сходинку, відірвавшись від зони вильоту, де перебуває "Минай", на 5 очок. "Олімпік" з 21 очком йде передостаннім.

У наступному турі петровці 6 травня приймуть "Львів", а донеччани в той же день на виїзді зустрінуться з "Рухом".