Чемпіонат світу з хокею-2022: розклад і результати всіх матчів

Чемпіонат світу з хокею-2022: розклад і результати всіх матчів (GlavPost)

Матчі планетарної першості з хокею прийматимуть два фінські міста - Гельсінкі та Тампере.



Боротьбу за трофей вестимуть 16 збірних - 13 з Європи (Велика Британія, Німеччина, Данія, Італія, Латвія, Норвегія, Словаччина, Фінляндія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Австрія та Франція), дві з Північної Америки (США та Канада) та одна з Азії (Казахстан).

Зазначимо, що Росія та Білорусь були відсторонені від турніру через повномаштабну війну, яку РФ за сприяння свого союзника розв'язала проти України. Їхні місця посіли команди Австрії та Франції.

На світовій першості 16 збірних поділені на дві групи. По чотири найкращі команди з кожної групи виходять до плейоф. Аутсайдери груп вилітають до нижчого дивізіону.



ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ХОКЕЮ-2022

Груповий етап

П'ЯТНИЦЯ, 13 травня

Група А

16:20

ФРАНЦІЯ

2:4

СЛОВАЧЧИНА

Група B

16:20

США

4:1

ЛАТВІЯ

Група А

20:20

НІМЕЧЧИНА

_:_

КАНАДА

Група B

20:20

ФІНЛЯНДІЯ

_:_

НОРВЕГІЯ

СУБОТА, 14 травня

Група А

12:20

ДАНІЯ

_:_

КАЗАХСТАН

Група B

12:20

ШВЕЦІЯ

_:_

АВСТРІЯ

Група А

16:20

ШВЕЙЦАРІЯ

_:_

ІТАЛІЯ

Група B

16:20

ЧЕХІЯ

_:_

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

Група А

20:20

СЛОВАЧЧИНА

_:_

НІМЕЧЧИНА

Група B

20:20

ЛАТВІЯ

_:_

ФІНЛЯНДІЯ

НЕДІЛЯ, 15 травня

Група А

12:20

ІТАЛІЯ

_:_

КАНАДА

Група B

12:20

НОРВЕГІЯ

_:_

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

Група А

16:20

ФРАНЦІЯ

_:_

КАЗАХСТАН

Група B

16:20

АВСТРІЯ

_:_

США

Група А

20:20

ДАНІЯ

_:_

ШВЕЙЦАРІЯ

Група B

20:20

ЧЕХІЯ

_:_

ШВЕЦІЯ

ПОНЕДІЛОК, 16 травня

Група А

16:20

СЛОВАЧЧИНА

_:_

КАНАДА

Група B

16:20

ЛАТВІЯ

_:_

НОРВЕГІЯ

Група А

20:20

ФРАНЦІЯ

_:_

НІМЕЧЧИНА

Група B

20:20

ФІНЛЯНДІЯ

_:_

США

ВІВТОРОК, 17 травня

Група А

16:20

ІТАЛІЯ

_:_

ДАНІЯ

Група B

16:20

ЧЕХІЯ

_:_

АВСТРІЯ

Група А

20:20

ШВЕЙЦАРІЯ

_:_

КАЗАХСТАН

Група B

20:20

ШВЕЦІЯ

_:_

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

СЕРЕДА, 18 травня

Група А

16:20

ФРАНЦІЯ

_:_

ІТАЛІЯ

Група B

16:20

НОРВЕГІЯ

_:_

АВСТРІЯ

Група А

20:20

ШВЕЙЦАРІЯ

_:_

СЛОВАЧЧИНА

Група B

20:20

ФІНЛЯНДІЯ

_:_

ШВЕЦІЯ

ЧЕТВЕР, 19 травня

Група А

16:20

НІМЕЧЧИНА

_:_

ДАНІЯ

Група B

16:20

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

_:_

США

Група А

20:20

КАНАДА

_:_

КАЗАХСТАН

Група B

20:20

ЧЕХІЯ

_:_

ЛАТВІЯ

П'ЯТНИЦА, 20 травня

Група А

16:20

НІМЕЧЧИНА

_:_

ІТАЛІЯ

Група B

16:20

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

_:_

ФІНЛЯНДІЯ

Група А

20:20

КАЗАХСТАН

_:_

СЛОВАЧЧИНА

Група B

20:20

ЛАТВІЯ

_:_

АВСТРІЯ

СУБОТА, 21 травня

Група А

12:20

ДАНІЯ

_:_

ФРАНЦІЯ

Група B

12:20

США

_:_

ШВЕЦІЯ

Група А

16:20

КАНАДА

_:_

ШВЕЙЦАРІЯ

Група B

16:20

АВСТРІЯ

_:_

ФІНЛЯНДІЯ

Група А

20:20

ІТАЛІЯ

_:_

СЛОВАЧЧИНА

Група B

20:20

НОРВЕГІЯ

_:_

ЧЕХІЯ

НЕДІЛЯ, 22 травня

Група A

16:20

КАЗАХСТАН

_:_

НІМЕЧЧИНА

Група B

16:20

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

_:_

ЛАТВІЯ

Група A

20:20

ШВЕЙЦАРІЯ

_:_

ФРАНЦІЯ

Група B

20:20

ШВЕЦІЯ

_:_

НОРВЕГІЯ

ПОНЕДІЛОК, 23 травня

Група A

16:20

КАЗАХСТАН

_:_

ІТАЛІЯ

Група B

16:20

США

_:_

ЧЕХІЯ

Група A

20:20

КАНАДА

_:_

ДАНІЯ

Група B

20:20

АВСТРІЯ

_:_

НІМЕЧЧИНА

ВІВТОРОК, 24 червня

Група A

12:20

НІМЕЧЧИНА

_:_

ШВЕЙЦАРІЯ

Група B

12:20

ШВЕЦІЯ

_:_

ЛАТВІЯ

Група A

16:20

СЛОВАЧЧИНА

_:_

ДАНІЯ

Група B

16:20

США

_:_

НОРВЕГІЯ

Група A

20:20

КАНАДА

_:_

ФРАНЦІЯ

Група B

20:20

ФІНЛЯНДІЯ

_:_

ЧЕХІЯ

ПЛЕЙОФ

1/4 ФІНАЛУ

ЧЕТВЕР, 26 травня

1

16:20

_:_

2

16:20

_:_

3

20:20

_:_

4

20:20

_:_

1/2 ФІНАЛУ

СУБОТА, 28 травня

1

14:20

_:_

2

18:20

_:_

НЕДІЛЯ, 29 травня

МАТЧ ЗА 3-ТЄ МІСЦЕ

14:20

_:_

ФІНАЛ

20:20

_:_