Дуже ризикована операція: ДСНС знешкодили 300-кілограмову бомбу, яку росіяни скинули на житловий будинок

Дуже ризикована операція: ДСНС знешкодили 300-кілограмову бомбу, яку росіяни скинули на житловий будинок (GlavPost)

Росіяни скинули бомбу ще у березні 2022 року, проте через постійні обстріли лише зараз вдалось її зняти з багатоповерхівки та знешкодити.Про це повідомили у ДСНС України.

Як зазначається, російські окупанти у березні під час бомбардування Харкова скинули з літака на багатоповерхівку на Північній Салтівці ФАБ-500 - надпотужну некеровану фугасну бомбу, яка несе 300 кг вибухової речовини. На щастя, російська бомба не вибухнула і будинку вдалось вціліти. Бомба застрягла на технічному поверсі житлового приміщення. Тоді вибухотехніки її дезактивували, проте не змогли знешкодити через постійні обстріли міста.

У червні сапери Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та піротехніки ДСНС провели вкрай складну операцію із знешкодження некерованої авіабомби."Сьогодні до проведення цієї операції були залучені спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль, автонавантажувач, піротехнічний автомобіль, важкий автокран та близько десяти саперів та рятувальників. Бомбу вивезли для подальшого знешкодження", - повідомили у ДСНС.

Читайте також:

Опублікована нова мапа бойових дій в Україні: яка ситуація на фронтах

Зрадника наздогнала карма: ЗСУ ліквідували колишнього "беркутівця", який воював на боці РФ

Американські системи HIMARS уже приносять позитивні результати на полі бою - Єрмак