"Єдині в підтримці": у G7 відреагували на злам урядових сайтів України

"Єдині в підтримці": у G7 відреагували на злам урядових сайтів України (GlavPost)

Країни "Великої сімки" єдині у підтримці України, яка постраждала внаслідок масштабної кібератаки проти її урядових сайтів.Відповідне повідомлення німецьке головування у групі підтримки послів G7 у Києві оприлюднило в Twitter.

"Країни G7 твердо єдині в підтримці в цей напружений час. Посли G7 закликають усіх політичних лідерів проявити подібну єдність і рішучість", - йдеться у повідомленні.

Тим часом міністерка закордонних справ Великої Британії Елізабет Трасс у своєму мікроблозі в Twitter засудила кібератаку на Україну, вказавши, що "НАТО розширить кіберспівпрацю" з нашою країною, а "союзники підтримають її експертами на місцях".Раніше підписання угоди між Альянсом та Україною щодо посилення кіберспівпраці анонсував генсек НАТО Єнс Столтенберг. "Найближчими днями НАТО і Україна підпишуть угоду про посилення кіберспівробітництва, зокрема доступ України до платформи обміну інформацією про шкідливі програми. Рішуча політична і практична підтримка НАТО України буде продовжена", - наголосив він.

Дослідники з Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки вважають, що напад здійснили з території Російської Федерації.