Маша Єфросиніна розкрила секрет, як тримає себе у формі: "Постійно вишукую нові процедури"

Маша Єфросиніна розкрила секрет, як тримає себе у формі: "Постійно вишукую нові процедури" (GlavPost)

Телеведуча Маша Єфросиніна розкрила шанувальникам свої секрети краси та молодості. Знаменитість має просто чудовий зовнішній вигляд та отримує чимало запитань про те, як їй вдалося досягти такого результату. У своїх Instagram-stories Маша відповіла, що гарний зовнішній вигляд полягає праці над собою."Всупереч старанням пліткарів про мою пластику та ще якусь х*рь, що про мене пишуть, я можу знов і знов повторювати, що зовнішній вигляд - це робота, матір її за ногу! Велика щоденна кропітка робота", - зауважила Єфросиніна.

Так, ведуча перерахувала пункти, яких намагається дотримуватися щодня для бездоганного вигляду. Серед них не лише косметичні процедури, а й турбота про своє психічне здоров'я."У моєму випадку харчові дисципліна та режим. БАДи та нутрицевтики за призначенням фахівців. Фізичні навантаження. Психотерапія. Духовна екологічність. Я багато працюю над генеральним прибиранням у своєму просторі! І звісно, beauty-догляд! Я постійно вишукую нові процедури. Причому, де б не була", - поділилася Маша.

Читайте також: Венсан Кассель після розлучення з Тіною Кунакі закрутив роман з копією моделі Майлі Сайрус кардинально змінила колір волосся та здивувала новим іміджем Аліну Гросу розкритикували за русизми в піснях: співачка відповіла