Мобілізація не вирішить всіх проблем армії РФ, а деякі лише поглибить – Пентагон

Мобілізація не вирішить всіх проблем армії РФ, а деякі лише поглибить – Пентагон (GlavPost)

У США визнали, що оголошена диктатором Путіним мобілізація може вирішити проблему із нестачею особового складу російських окупаційних сил. Проте в армії РФ існує низка інших проблем, на вирішення яких мобілізація не вплине ніяк, але навпаки – лише поглибить.Про це заявив речник Пентагону, бригадний генерал Патрік Райдер, інформує "Європейська правда".

За його словами, Росія витратить трохи часу на підготовку, навчання й екіпірування новомобілізованих.

"Це (мобілізація. – Ред.) для Росії в багатьох відношеннях може вирішити проблему нестачі живої сили, але незрозуміло, чи це може вирішити питання командного складу, матеріально-тилового забезпечення, життєзабезпечення і, що важливо, бойового духу, що ми бачили на прикладі російських сил в Україні", – сказав Райдер.
Речник Пентагону уточнив, що не знає про обсяг названих вище проблем у російській армії, але припускає, що ці питання нікуди не зникли і продовжать переслідувати командування окупантів.

"Ми вже бачили ті системні виклики, які постали перед їхніми (російськими) силами, і, на мою думку, їм ще належатиме з ними розібратися", – підсумував він.

Раніше речник Пентагону Патрік Райдер розповів, чи вплине ядерний шантаж Путіна на допомогу Україні від США.

Читайте також:

Чому оголошення мобілізації в Росії і обмін командирів "Азову" відбулися в один день: версії Арестовича

Кадиров заявив, що в Чечні мобілізація не проводитиметься

Зеленський: Путін уже програв війну

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.