Найбільші губи в світі: чим ризикує жінка, що зробила за день 6 “ін’єкцій краси”

Найбільші губи в світі: чим ризикує жінка, що зробила за день 6 “ін’єкцій краси” (GlavPost)

Андреа Іванова з Болгарії вважається володаркою найбільших губ у світі губ. Однак лікарі попереджають, що її експерименти з власним тілом можуть призвести до фатальних наслідків.Про 26-річну жінку, яка попри застереження хірурга за один день зробила шість інвазивних процедур, розповіло Daily Mail.Жінка витрачає шалені гроші на корекцію своєї зовнішності. Тільки на наповнювач для своїх губ вона вже витратила майже мільйон гривень, а остання процедура коштувала їй більше 40 тисяч гривень.За один сеанс у пластичного хірурга Іванова зробила формування, збільшення та подовження підборіддя, корекцію щелепи, збільшення вилиць і вкотре збільшила свої губи.


РЕКЛАМА

"Мій лікар боявся вводити мені в губи більше гіалуронової кислоти, але я була непохитна в тому, що хочу більшого і не зупинюся", – розповіла жінка на своїй сторінці в Instagram.Блогерка зізналася, що процедура була дуже болючою і зараз їй важко їсти, але вона в захваті від отриманого досвіду, а синці і набряки пройдуть через кілька днів.Коли Андреа вирішила провести свій “експеримент” з одночасного проведення шести процедур, її постійний лікар відмовився це робити, мотивуючи великими ризиками для здоров’я. Отже жінці довелося шукати іншого хірурга і згодом вона знайшла його у Німеччині.Жінка не збирається зупинятися на досягнутому результаті і вже планує наступну процедуру. Проте вже й німецькі лікарі відмовляють її, попереджаючи, що може виникнути некроз, і тоді губи доведеться просто видалити. "Існують такі ризики, як запалення та підвищення температури тіла, особливо при одночасному прийомі такої кількості препарату, але я не боюся", – поділилася Андреа.

Некроз – це відмирання тканин тіла, яке відбувається, коли порушується кровопостачання і тканини не отримують кислород і поживні речовини. Токсичні речовини, які утворюються під час некрозу, у важких випадках можуть стати причиною смерті.Такий стан може виникнути внаслідок ураження раціацією, хімічних опіків або травми. У випадку Андреа надмірна кількість філерів може призвести до травматичного стискання тканин.Читайте також:31-річна Олександра Заріцька показала, як робить уколи красиОлександра Шульгіна у США вколола ботокс у лікаря Періс Гілтон і назвала вартість процедуриГарно старіє: пластичний хірург розповів, які "уколи краси" робила Сара Джессіка Паркер

РЕКЛАМА