Пропустила в кінці і програла серію пенальті: "Баварія" сенсаційно вилетіла з Кубка Німеччини (GlavPost)

Мюнхенська "Баварія" програла представнику другого дивізіону "Хольштайну" в матчі 1/16 фіналу Кубка Німеччини і вибула з турніру. Основний і додатковий час матчу завершилися з рахунком 2:2, в серії пенальті точнішими були господарі - 6:5.

Чинний володар трофея зміг забити досить швидкий гол. На 14-й хвилині гостей вперед вивів Серж Гнабрі. Господарі відповіли голом Фіна Бартельса на 37-й хвилині.

На початку другого тайму "Баварія" знову вийшла вперед - на цей раз в її складі відзначився Лерой Сане. Однак втримати перемогу мюнхенці не змогли. На 90+5-й хвилині паритет відновив Хауке Валь.

Додатковий час завершився без забитих м'ячів, а ось у серії пенальті удача була на боці господарів, які й вийшли до 1/8 фіналу турніру.

У наступному раунді Кубка Німеччини "Хольштайн" зіграє проти "Дармштадта". Матч відбудеться 2 лютого.