Розбитий штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі: нові фото

Розбитий штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі: нові фото (GlavPost)

У Мережі опублікували нові фото штабу командування Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі, в який у п’ятницю, 22 вересня, влучили щонайменше дві українські ракети. Відповідні кадри з’явилися в Telegram-каналі “Крымский ветер”.На фото видно, що важливий військовий об’єкт окупантів стоїть із проваленим дахом та слідами масштабної пожежі.

Жодних слідів ремонтних робіт після ракетного удару зовні не можна зауважити. Про те, як виглядає будівля всередині можна тільки здогадуватися.

Раніше було оприлюднено відео “прильоту” ракети, яка влучає у штаб командування ЧФ РФ, на якому видно, що над будівлею російського військового об’єкту вже клубочиться чорний дим. З цього можна зробити висновок, що точних влучань українських ракет було декілька.

Раніше в Управлінні стратегічних комунікацій Міноборони підтвердили, що удару по штабу російського флоту в тимчасово окупованому Севастополі було завдано 22 вересня близько 12:00. Військовий об'єкт окупантів уражено.У Міноборони РФ заявили, що внаслідок удару по штабу Чорноморського флоту сьогодні, 22 вересня, пошкоджено "історичну будівлю".