Шлях додому: Crew Dragon-1 закрив люк перед відстиковкою від МКС

Шлях додому: Crew Dragon-1 закрив люк перед відстиковкою від МКС (GlavPost)

Екіпаж американського корабля Crew Dragon-1, який повертається на Землю з Міжнародної космічної станції, закрив люк перед майбутньою відстиковкою.Про це інформує NASA.

Після шестимісячного перебування на борту МКС на Землю повертаються астронавти NASA Майкл Гопкінс, Віктор Гловер, Шеннон Вокер і астронавт Японського агентства аерокосмічних досліджень Соїча Ногучи.

Розстикування корабля зі станцією буде здійснена о 03:35 за київським часом.А приблизно через шість з половиною годин після цього капсула корабля повинна приводнитись в Мексиканській затоці поблизу узбережжя штату Флорида.

Раніше пілотований космічний корабель Crew Dragon-2 компанії SpaceX Ілона Маска успішно зістикувався з Міжнародною космічною станцією, доставивши на неї чотирьох астронавтів — двох американців, японця і француза. Шлях від Землі на МКС тривав близько 23 годин. На станцію прибули Шейн Кімбро і Меган МакАртур від NASA, Акіхіко Хошіде від Японського агентства аерокосмічних досліджень і космонавт Європейського космічного агентства Томас Песке, які пробудуть там 6 місяців.

Читайте також:

Історичне повернення: в США успішно приземлився космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX