Українська «Ракета» поцілила в Амстердам

Українська «Ракета» поцілила в Амстердам (GlavPost)

Український стартап продовжує світову експансію. Сьогодні, 15 квітня, сервіс доставки їжі та продуктів почав роботу в столиці Нідерландів — Амстердамі. Країна тюльпанів стала другою серед десяти європейських держав, де Rocket планує почати роботу вже в цьому році.

З початком роботи в Нідерландах, сервіс Rocket розширив свою присутність до трьох країн. Крім України кур’єри з помаранчевими рюкзаками доставляють замовлення у столиці Кіпру — Нікосії.

«Кіпр був стартовим майданчиком перед виходом у нові європейські країни. Наразі ми відточили технічні нюанси та багатомовність застосунків, а також підготували команди для масштабної міжнародної експансії. Зокрема у Амстердамі відкрито офіс, що буде займатись новими ринками», — розповів Олег Любарець, CMO Rocket.

Незважаючи на масштабні плани експансії у десять європейських країн, Rocket продовжує активний розвиток в Україні. Вчора помаранчеві рюкзаки з’явились у Білій Церкві. Всього ж в Україні покрито вже 28 міст, серед яких 18 обласних центрів.

Про компанію

Rocket — український сервіс доставки, заснований у 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур'єри Rocket доставляють замовлення у 28 українських містах, а також в столицях Кіпру та Нідерландів. В планах на 2021 рік — запустити доставку Rocket в десяти європейських країнах.

РЕКЛАМА