Вдалий дебют: Зінченко допоміг "Арсеналу" стартувати з перемоги в АПЛ

Вдалий дебют: Зінченко допоміг "Арсеналу" стартувати з перемоги в АПЛ (GlavPost)

"Арсенал" Лондон на виїзді переміг "Крістал Пелес" у першому турі англійської Прем'єр-Ліги з рахунком 2:0.

"Каноніри" відкрили рахунок на 20-й хвилині. Габріель Мартінеллі відзначився з передачі українця Олександра Зінченка, який нещодавно приєднався до команди.

Після перерви команда Мікеля Артети зуміла закріпити перевагу. Автоголом відзначився захисник Марк Гуехі.

На 83-й хвилині Зінченка змінив Кіран Тірні.

"Арсенал" у наступному турі прийме "Лестер". Матч відбудеться 13 серпня. "Крістал Пелас" двома днями пізніше на виїзді визначить сильнішого з "Ліверпулем".