Пластичними операціями нині нікого не здивуєш. Хтось лягає під ніж хірурга через нещасний випадок, інші прагнуть впоратися з віковими змінами, а хтось шліфує обличчя задля надання йому привабливішої форми. Одними з найбільш популярних є операції зі збільшення грудей. До хірургів зазвичай звертаються жінки, щоб скоригувати груди після пологів.
На операцію зважилася 33-річна журналістка ТСН Наталія Гончарова, мама шестирічної донечки. Своє рішення пояснює тим, що до пологів мала майже другий розмір грудей і її все влаштовувало, але після вигодовування бюст втратив еластичність і пружність. П'ять років вона чекала, що груди повернуться у форму, та дива не сталося.
У новій серії спецпроєкту "Дайте дві" в сюжеті ТСН.19:30 йдеться про те, як минула операція, скільки вона коштує і що потрібно знати для підготування перед збільшенням грудей.
Підготування до операції
Операція журналістки відбувалася в умовах пандемії, тому госпіталізують у клініку нині за день і обов’язкова умова – проходження тесту на коронавірус. У медзакладі він коштує 2 650 гривень. Особи, які супроводжують пацієнтку, мусять теж здати тест.
Вартість операції у досвідченого лікаря з аналізами й окремою палатою журналістці обійшлася у двісті тисяч гривень. Але ціна операції може коливатися, бо все індивідуально. Залежить від імплантів, клініки, хірурга.
Найменша ціна стартує від близько 79 тисяч гривень. Але це той випадок, коли героїня Юлія зробила операцію у невідомій полтавській області, й мала тяжкі ускладнення.
Перед операцією пацієнтів у клініці ретельно обстежують. Роблять зокрема, УЗД молочних залоз, флюорографію, кардіограму, маркери на гепатит, СНІД, COVID-19. Також обов’язкова консультація анестезіолога.
Втім, є і протипоказання, через які в операції пацієнтці відмовлять. Це важка серцева недостатність, перенесені інфаркт, інсульт, психічні розлади, інфекційне захворювання. Запитують лікарі й про паління і вживання алкоголю.
У палаті триразове харчування і премедикація, тобто підготування.
День "Х" — операція
На ранок, у день самої операції зі збільшення грудей, в журналістки емоції були позитивніші. Перед самою процедурою медики востаннє запитують побажання пацієнтки і пояснюють, що нині апарати для наркозу хороші — немає великого впливу на серце та печінку.
В операційній пацієнтці демонструють коробку з новими грудьми. На них є паспорт і довічна гарантія.
Далі хірурги вводять наркоз, встановлюють BIS-монітор, який визначає глибину наркозу. Медики пояснюють, що це дуже важливий момент, який дозволяє контролювати те, щоб пацієнтка не прокинулася під час наркозу.
Наступний крок — це встановлення імплантів. Нагадаємо, журналістка обрала такий, який не впливає на вигодовування дітей, їй розрізали у складці під грудьми. Вставляли імплант під м’яз.
Імпланти, обрані журналісткою, анатомічні (краплеподібні), тобто груди матимуть природну форму. Вони м'які на дотик і, каже, повністю передають відчуття природних грудей.
Далі одягають компресійну білизну. Її треба носити півтора місяця, щоб імплант зрісся з тканинами всередині. Також це зменшує післяопераційний набряк.
Загалом операція зі збільшення грудей тривала дві години.
Нагадаємо:
Чим небезпечні операції зі збільшення грудей і як обрати пластичного хірурга: спецпроєкт про пластичну хірургію, читайте тут.
Які бувають імпланти і чи може це якось вплинути на грудне годування, детальніше тут.
Чи викликає пластична хірургія залежність і як прийняти нове тіло після операції, дізнавайтеся тут.
Джерело: ТСН