Зникають цілі вулиці: як армія Путіна знищує місто на Дніпропетровщині (фото, відео)

Зникають цілі вулиці: як армія Путіна знищує місто на Дніпропетровщині (фото, відео) (GlavPost)

Російська терористична армія постійно обстрілює місто Нікополь на Дніпропетровщині. Через російські обстріли поступово зникає прибережна частина міста - вулиці розтрощені, а жителі вимушені виїжджати. Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Анастасії Невірної. Житель Нікополя Олександр збирається уже втретє відновлювати оселю."Буквально два дні тому знову прилетіло. Все всередині пошкоджено, була пожежа на даху. Як кажуть - тут військові живуть, але тут ніхто не жив, а прилітало тричі", - каже чоловік.Господар буденно розповідає про щоденні ворожі прильоти. Після останнього ремонту цілою хата простояла 3 дні.У собаки з двору важка контузія після останнього прильоту. Зазвичай злий до сторонніх, нині він не звертає ні на кого уваги - каже господар.

По сусідству - майже повністю розтрощений будинок. Частина обвалилась, те що залишилось, може впасти будь-якої миті. "Вчора зранку, у місті Нікополі був артобстріл, після цього наш будинок... Ну його вже немає, можна сказати, бо стіни вже розійшлися", - каже жителька Нікополя Алла Сиротенко.

Сили та душу у цей дім вкладали три покоління родини Алли. Відновити його вже неможливо, доведеться будувати наново. Жінка радіє принаймні тому, що усі залишились живі.За півтора роки, відколи Нікополь під обстрілами, зруйновані будинки тут рахують навіть не сотнями. Приватних - вже близько чотирьох тисяч, багатоквартирних - понад тисячу. І щодня до цієї статистики додаються нові оселі. ▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: ТСН 12:00 за 12 лютого 2024 року | Новини України