"Про багатьох узагалі не було жодної інформації": Зеленський - про сьогоднішній обмін

"Про багатьох узагалі не було жодної інформації": Зеленський - про сьогоднішній обмін (GlavPost)

Президент Володимир Зеленський увечері 25 травня традиційно звернувся до українців і розповів про головні події доби.Обмін полоненимиЗеленський нагадав, що сьогодні з російського полону вдалося повернути ще 106 наших воїнів, які билися на Бахмутському напрямку."Дуже важливо те, що про багатьох із цих 106 людей узагалі не було жодної інформації – вони вважалися безвісти зниклими. Але ми їх знайшли. Повернули додому. Вісім офіцерів, 98 солдатів і сержантів", – наголосив глава держави.Також він подякував нашим бійцям, які забезпечують наявність відповідного обмінного фонду."Це мають пам’ятати всі на передовій: що більше російських полонених візьмемо, то більше наших людей повернемо", – сказав Зеленський.Здобутки на міжнародній ареніПрезидент Зеленський провів зустріч сьогодні в Києві з міністром оборони Швеції Полом Йонсоном.Сторони обговорили посилення нашої оборони бронетехнікою, а також авіаційну коаліцію.


РЕКЛАМА

"Сьогодні Фінляндія відправила новий пакет оборонної підтримки – вже 16-й. Загальний обсяг цього пакету – понад 100 мільйонів євро", – повідомив Зеленський.Крім того він розповів про важливе рішення Ради Євросоюзу для України – ще на рік подовжено торговельну лібералізацію на українську продукцію."Фактично це повне скасування мит і квот до червня 24-го року. І це новий етап секторальної інтеграції нашої економіки – України та всього Європейського Союзу, те, що однозначно робить нас всіх у Європі сильнішими. У процесі нашого просування у Євросоюз таку лібералізацію – поки тимчасову – ми маємо зробити постійною, і без жодних винятків та обмежень. Власне, як це й має відповідати духу єдиної та вільної Європи – без бар’єрів", – зазначив Зеленський.Ситуація на фронті"Є за що подякувати й нашим воїнам Нацгвардії, зокрема на Запорізькому напрямку. Знищено пару російських "сушок" 15-ю бригадою оперативного призначення нашої Нацгвардії. Дякую двом нашим особливо влучним воїнам. До речі, один із них уже відзначений званням Героя України й має на своєму рахунку не лише ворожі літаки, а й збиту крилату ракету. Дякую, хлопці! Молодці", – розповів президент.На Донецькому напрямку собливо відзначилися 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада, 18-й і 137-й окремі батальйони морської піхоти та 74-й окремий розвідувальний батальйон.

Раніше президент Володимир Зеленський звернувся до іранців через російський терор безпілотниками Shahed.Читайте також: Українська авіація зміниться: Зеленський після Ставки анонсував нову концепцію розвитку ВПС Зеленський розповів про свою поїздку на передову та подякував воїнам ЗСУ Зеленський на фронті заявив про створення Корпусу морської піхоти: нові бригади, зброя технікаПідписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

РЕКЛАМА