Дата публікації "Путін не зупиняється": Папа Римський ініціює зустріч з главою Кремля у Москві, щоб домовитися про припинення війни
Опубліковано 03.05.22 11:02
Дата оновлення "Путін не зупиняється": Папа Римський ініціює зустріч з главою Кремля у Москві, щоб домовитися про припинення війни
Оновлено 31.05.25 20:05
Переглядів статті "Путін не зупиняється": Папа Римський ініціює зустріч з главою Кремля у Москві, щоб домовитися про припинення війни 4

"Путін не зупиняється": Папа Римський ініціює зустріч з главою Кремля у Москві, щоб домовитися про припинення війни

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Папа Римський Франциск заявив, що ще у березні направив пропозицію кремлівському диктатору Володимиру Путіну про зустріч у Москві заради обговорення війни в Україні, яку розв'язала РФ, цинічно вбиваючи мирних людей.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Corriere Della Sera.

Як розповів Франциск, після двадцяти днів війни він попросив одного з кардиналів передати Путіну повідомлення про те, що готовий приїхати до Москви, щоб спробувати зупинити війну. Проте відповіді не отримав.

"Ми ще не отримали відповідь і ми все ще наполягаємо, хоча я боюся, що Путін не може і не хоче проводити цю зустріч просто зараз. Але ж стільки жорстокості, як не зупинити?", — сказав він.

Натомість Папа Римський додав, що зараз не поїде до України, оскільки вважає, що спершу має бути візит до РФ.

"Спочатку я маю поїхати в Москву, спочатку я маю зустрітися з Путіним", — додав він.

Як повідомлялося, Папа Римський тричі просив Путіна про гумкоридор з Маріуполя, той йому відмовив.

Читайте також:

"В нього є велика місія від Бога": Зеленський очікує на допомогу Папи Римського

Папа Римський заявив, що не зустрічатиметься з патріархом РПЦ Кирилом

"Місто мучеників": Папа Франциск засудив різанину в Бучі та підняв прапор України