Дата публікації Росія випустила понад 30 крилатих ракет по полігону на Львівщині
Опубліковано 13.03.22 11:02
Дата оновлення Росія випустила понад 30 крилатих ракет по полігону на Львівщині
Оновлено 31.05.25 20:02
Переглядів статті Росія випустила понад 30 крилатих ракет по полігону на Львівщині 1

Росія випустила понад 30 крилатих ракет по полігону на Львівщині

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Російська армія 13 березня випустила понад 30 крилатих ракет по Яворівському полігону на Львівщині. Певну кількість збила українська протиповітряна оборона.

Про це під час брифінгу повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Удар був здійснений ракетами. За попередньою інформацією, в Росії з Саратова піднялись літаки, здійснили удар на бойовому своєму курсі, не залітаючи на територію", - сказав він.

Біля полігону розташовані населені пункти, але удар був чітко по військовому об'єкту. Наразі виявлено близько 25 точок ураження, які вже обстежені військовими та ДСНС.

Читайте також:

Окупанти викрали мера Дніпрорудного - голова Запорізької ОДА

"Вдома у неї - діти, могло бути щасливе життя": у Дніпрі лікарі рятують "важку" жінку із численними травмами

Російська авіація бомбила Чернігів: пошкоджено гуртожиток, один загиблий