Дата публікації Таємний відпочинок Орбана: "друг Путін" ледь не потонув у Хорватії
Опубліковано 10.08.22 00:02
Дата оновлення Таємний відпочинок Орбана: "друг Путін" ледь не потонув у Хорватії
Оновлено 31.05.25 20:12
Переглядів статті Таємний відпочинок Орбана: "друг Путін" ледь не потонув у Хорватії 4

Таємний відпочинок Орбана: "друг Путін" ледь не потонув у Хорватії

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан втрапив у неприємну ситуацію під час своєї відпустки в Хорватії. Під час таємного відпочинку політик ледь не потонув.

Про це йдеться в ефірі ТСН.19:30 за 9 серпня.

Секрет розкрив колишній хорватський журналіст Борис Вркич, який випадково опинався на одному відпочинку з урядовцем.

"Його надувний човен зламався, тому я переправив його, його дружину та охоронця на берег. Вони були в хорошому настрої", — сказав Вркіч.

Окрім того, фото з угорським прем’єром опублікував ще й власник одного із хорватських ресторанів. Не завадило Орбану відвідати Хорватію навіть нещодавні обвинувачення цієї країни в тому, що мовляв саме через неї в Угорщині немає портів, натякаючи на те, що та забрала території Угорщини.

Орбан періодично відпочиває на хорватському узбережжі, хоча раніше закликав співвітчизників замість Хорватії відпочивати на місцевому озері Балатон.

Раніше прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив скандальну заяву, виступивши проти "змішування рас".

Читайте також:

"Нашу цивілізацію потрібно зберегти": Орбан виправдався за свої слова про "змішування рас"

Після скандальної заяви Орбана про "змішування рас" його радниця пішла з посади

"А хто ж тоді тут творитиме мир?": Орбан про те, чому він проти санкцій щодо патріарха Кирила

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.