У деяких областях України аварійних відключення світла: графіки не діють

У деяких областях України аварійних відключення світла: графіки не діють (GlavPost)

У деяких областях України сьогодні, 9 грудня, запроваджено аварійні відключення світла. Графіки не працюють.Про це повідомляє ДТЕК.

Так, екстрені відключення електроенергії триватимуть у Києві, а також Київській, Одеській та Дніпропетровській областях.

"Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють", - йдеться у повідомленні ДТЕК.

Крім того, аварійні відключення запроваджені й у Запорізькій області. Про це повідомляє "Запоріжжяобленерго". Зазначається, що причиною аварійних відключень є перевищення ліміту споживання електроенергії.

"У зв’язку із цим може бути збільшена тривалість відключень кожної з черг та додатково погашатися споживачі інших черг, а також споживачі, що наразі не входять до переліку адрес, які підлягають погодинним стабілізаційним відключенням", — кажуть енергетики.

Через це, за словами очільника Київської ОВА Олексія Кулеби, Київська область поки не може повернутися до планових графіків відключення елекроенергії.

Читайте також:

Як працюватиме телебачення, радіо у разі блекауту: роз'яснення Держспецзвʼязку

Усе заледеніло: в Чернівецькій ОВА показали причину додаткових аварійних відключень світла

Відновити 100% енергосистеми, якою вона була до початку ракетного терору РФ, зараз неможливо - Зеленський