У Києві із великим сольним концертом виступить YAKTAK

У Києві із великим сольним концертом виступить YAKTAK (GlavPost)

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого прослуховування. 15 червня у Києві в Stereo Plaza із великим сольним концертом виступить талановий та харизматичний YAKTAK. Початок концерту о 19:00.
Подія відбудеться у рамках концертного туру містами України, повідомили організатори VINIL Concert agency.

YAKTAK — це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення.

 

У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні «Порічка», «Не мовчи», «Чекає вдома», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті», «Уночі», «Нижча зростом» та багато інших з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів.

 


РЕКЛАМА

Ще однією особливістю YAKTAK є гітара. На кожну композицію вона одягається у образ, який перегукується із піснею, із словами та музикою, що звучать. 

“Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати. Чудовою нагодою стане великий сольний концерт 15 червня у Києві в Stereo Plaza! На гостей вечора чекатимуть найпопулярніші пісні виконавця, нові премʼєри та зіркові гості!”, – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки за посиланням: https://bitly.ws/3gMXC

Зазначимо, що частина коштів з концерту відправлять на ЗСУ, а також на концерті ініціюють збір на авто для сил спеціальних операцій.

РЕКЛАМА