Збірна Німеччини провела акцію протесту на ЧС-2022, міністерка внутрішніх справ надягла заборонену пов'язку (фото)

Збірна Німеччини провела акцію протесту на ЧС-2022, міністерка внутрішніх справ надягла заборонену пов'язку (фото) (GlavPost)

Збірна Німеччини провела акцію протесту на тлі скандальної заборони використовувати пов'язки з написом "OneLove" на підтримку ЛГБТ-спільноти під час матчів ЧС-2022.Футболісти національної команди прикрили рота руками на офіційному фото перед матчем світової першості проти Японії.

"Нашою капітанською пов’язкою ми хотіли показати приклад цінностей, яких ми дотримуємося у збірній: різноманітність та взаємна повага. Разом з іншими народами ми хотіли, щоб нас почули. Йдеться не про політичну заяву: права людини не підлягають обговоренню. Це слід сприймати як належне, але, на жаль, це все ще не так. Ось чому це повідомлення таке важливе для нас. Заборонити нам використовувати капітанську пов’язку — те саме, що закрити нам роти", – йдеться у заяві збірної Німеччини у Twitter.Крім того, міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фрезер прийшла на перший матч національної команди на чемпіонаті світу-2022 з цією забороненою пов'язкою "One Love".

Фрезер засудила таку заборону з боку ФІФА та назвала її "помилкою".

"Те, як ФІФА перекладає цей конфлікт на плечі гравців, розбиває серце кожного фана. Світова асоціація погрозами перешкоджає футболістам висловлюватися на підтримку толерантності. Важливо відкрито показувати різноманітність. Більш ніж прикро, що європейські федерації не виступили проти цього разом", – сказала Фрезер у коментарі виданню BILD.

Читайте також:

Ганьба на чемпіонаті світу-2022: уболівальникам покажуть льодове шоу дружини Пєскова

Японські фанати шокували катарців на чемпіонаті світу-2022 з футболу: відео завірусилося в Мережі

Знайшли "заборонене" слово: ФІФА вимагає від збірної Бельгії змінити форму на ЧС-2022 (фото)