Зимове міжсезоння-2021: розклад і результати спарингів клубів УПЛ

Зимове міжсезоння-2021: розклад і результати спарингів клубів УПЛ (GlavPost)

У січні клуби української Прем'єр-ліги (УПЛ) вийдуть з відпусток та розпочнуть підготовку до весняної частини сезону-2020/21.



ТСН Проспорт представляє календар і результати спарингів українських команд на тренувальних зборах під час зимового міжсезоння. Вони оновлюватимуться згідно з даними пресслужб клубів.

Весняна частина сезону розпочнеться у лютому матчами 14-го туру Прем’єр-ліги, базова дата – 13 лютого.



18 і 25 лютого "Динамо" та "Шахтар" чекають матчі 1/16 фіналу Ліги Європи: "біло-сині" зустрінуться з бельгійським "Брюгге", а "гірники" битимуться з ізраїльським "Маккабі" Тель-Авів.

КАЛЕНДАР КОНТРОЛЬНИХ МАТЧІВ КЛУБІВ УПЛ

ДИНАМО

18 січня, 15:00: "Динамо" - "Легія" Варшава (Польща)

21 січня, 15:00: "Динамо" - "Шахтар" Солігорськ (Білорусь)

ШАХТАР

21 січня, 18:00: "Шахтар" - "Лех" (Польща)

23 січня, 18:00: "Шахтар" - "Лудогорець" (Болгарія)

25 січня, 18:00: "Шахтар" - "Марібор" (Словенія)

26 січня, 12:00: "Шахтар" - "Слован" Братислава (Словаччина)

ДЕСНА

Буде повідомлено пізніше

ЗОРЯ

12 січня: "Зоря" - "Ракув" (Польща) - 2:2

15 січня: "Зоря" - "Пяст" (Польща)

19 січня: "Зоря" - "Войводина" (Сербія)

20 січня: "Зоря" - "Вождовац" (Сербія)

25 січня: "Зоря" - "Шкендія" (Північна Македонія)

ВОРСКЛА

Буде повідомлено пізніше

КОЛОС

Буде повідомлено пізніше

ОЛІМПІК

19 січня: "Олімпік" - "Шльонськ" (Польща)

24 січня: "Олімпік" - "Спартак Суботіца" (Сербія)

30 січня: "Олімпік" - "Будучность" (Чорногорія)

ОЛЕКСАНДРІЯ

24 січня: "Олександрія" - "Македонія Гьорче Петров" (Північна Македонія)

26 січня: "Олександрія" - "ЦСКА Софія" (Болгарія)

29 січня: "Олександрія" - "Славія-Мозир" (Білорусь)

29 січня: "Олександрія" - "Арда" (Болгарія)

МАРІУПОЛЬ

9 січня: "Маріуполь" - "Слован" Братислава (Словаччина) - 1:3

16 січня: "Маріуполь" - "Ракув" (Польща)

21 січня: "Маріуполь" - "Кизилжар" (Казахстан)

28 січня: "Маріуполь" - "Пролетер" (Сербія)

3 лютого: "Маріуполь" - "Спартак Юрмала" (Латвія)

ІНГУЛЕЦЬ

21 січня: "Інгулець" - "Сталь Мелець" (Польша)

26 січня: "Інгулець" - "Македонія Гьорче Петров" (Північна Македонія)

МИНАЙ

16 січня: "Минай" - "Кішварда" (Угорщина)

20 січня: "Минай" - "Дебрецен" (Угорщина)

26 січня: "Минай" - "Арберія" (Сербія)

28 січня: "Минай" - Рад" (Сербія)

31 січня: "Минай" - "Рух Брест" (Білорусь)

2 лютого: "Минай" - "Актобе" (Казахстан)

3 лютого: "Минай" - "Македонія ГП" (Північна Македонія)

5 лютого: "Минай" - "Верес" (Україна)

РУХ

24 січня: "Рух" - "Кизилжар" (Казахстан)

27 січня: "Рух" - "Раднік" (Сербія)

28 січня: "Рух" - "Партизан" (Сербія)

31 січня: "Рух" - "Рад" (Сербія)

4 лютого: "Рух" - "Рух Брест" (Білорусь)

ПФК ЛЬВІВ

28 січня: "Львів" - "Академія Пандєв" (Північна Македонія)

31 січня: "Львів" - "Шкупі" (Північна Македонія)

3 лютого: "Львів - "Верес" (Україна)

ДНІПРО-1

21 січня: "Дніпро-1" - "Спартак Суботіца" (Сербія)

25 січня: "Дніпро-1" - "Чукарічкі" (Сербія)

3 лютого: "Дніпро-1" - "Будучность" (Чорногорія)

Джерело: ТСН