Дата публікації Окупанти скинули авіабомбу на школу в Білогорівці поблизу Лисичанська: там було 90 людей
Опубліковано 07.05.22 22:03
Дата оновлення Окупанти скинули авіабомбу на школу в Білогорівці поблизу Лисичанська: там було 90 людей
Оновлено 31.05.25 20:05
Переглядів статті Окупанти скинули авіабомбу на школу в Білогорівці поблизу Лисичанська: там було 90 людей 4

Окупанти скинули авіабомбу на школу в Білогорівці поблизу Лисичанська: там було 90 людей

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У підвалі школи під час удару перебувало близько 90 людей.

Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, в станній тиждень Білогорівка - село поблизу Лисичанська - гаряча точка. Росіяни намагаються там здійснити прорив, точаться постійні бої.

"Сьогодні російські вбивці "воювали" з беззбройними мирними мешканцями. Рашисти скинули авіабомбу на школу, в якій ховалося майже все село. Всі, хто не встиг евакуюватися. Після влучання в клуб, підвал школи був єдиним місцем порятунку, але росіяни забрали в людей і цей шанс", — написав Гайдай.

Голова ОВА повідомив, що у школі на час удару перебувало близько 90 людей. Близько 30 осіб вже врятували з-під завалів. Рятувальна операція триває.

Читайте також:

Чи оголосить РФ офіційну війну Україні 9 травня та де братиме свіже поповнення для свого війська: в ОП пояснили

На Запоріжжі окупанти намагалися наступати за підтримки авіації, але зазнали втрат

На Донбасі росіяни кидають всі сили на захоплення Рубіжного, Лимана та Сєвєродонецька

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.