Наразі місце вибуху оточили російські військові.
Про це інформує місцеве видання "РІА-Мелітополь".
Спрацював вибуховий пристрій на дистанційному управлінні в автомобілі "Мерседес" за кафе "Шторм" поблизу центральної площі. Наразі відомо, що серед постраждалих - племінниця фейкового губернатора Запорізької області Євгена Балицького – Євгенія Зайцева. Жінка працює на окупантів членкинею військово-цивільної адміністрації Мелітополя.
Євгенія Зайцева отримала поранення грудної клітки. За попередніми даними, постраждали ще двоє людей – хлопець, який отримав поранення голови та жінка. Наразі площа Перемоги оточена окупантами. Криміналісти вивчають пакунок у внутрішньому дворі.
Також вранці центральний проспект в районі Університетської вулиці був оточений. Містяни не могли користуватися транспортом через інцидент.
Згодом росгвардійці, поліція та військові виявили на тротуарі підозрілий пакет і перевіряли його вміст.
"Російські загарбники добряче перелякалися, вулицями їздить військова техніка. Оточено центральну площу. Саме на площі, у ДК "Шевченка", розташована так звана військово-цивільна адміністрація колаборантів", - повідомили журналісти видання.
Після вибуху в місті спрацювали сирени тривоги.
Читайте також:
Мелітополець з окупації - про "стукачів" серед своїх та створення "Таврійської губернії"
У Мелітополі окупанти захопили два виші та призначили "єдиним ректором" ексвикладача з Харкова
У Мелітополі окупанти взяли в полон керівницю центру професійно-технічної освіти
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети