Дата публікації Загроза ракетної атаки з моря є максимально високою - ОК "Південь"
Опубліковано 31.07.22 18:47
Дата оновлення Загроза ракетної атаки з моря є максимально високою - ОК "Південь"
Оновлено 31.05.25 20:12
Переглядів статті Загроза ракетної атаки з моря є максимально високою - ОК "Південь" 3

Загроза ракетної атаки з моря є максимально високою - ОК "Південь"

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

За інформацією ОК "Південь", 17 бойових кораблів та катерів чорноморського флоту Росії маневрують в Чорному морі поблизу кримського узбережжя від мису Тарханкут до Новоросійська. Серед них 4 великих десантних кораблі та 6 носіїв крилатих ракет "Калібр" на яких готові до запуску 44 ракети.

Про це повідомляє ОК "Південь" у Фейсбуці.

"Враховуючи тяжіння ворога до сакральності і визначних дат, загроза ракетної атаки з моря є максимально високою, але це не виключає і застосування авіації і наземних ракетних комплексів", - кажуть військові.

ОК "Південь" наголошує, що дії за сигналами повітряної тривоги мають бути оперативними і чіткими, в районах досягання інших видів озброєння також потрібна максимальна пильність і обережність.

Речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук уже назвав ці заяви рашистів - провокацією.

Читайте також:

"Соняшники пахнуть війною": у ЗСУ показали, як "Бук" збиває російський безпілотник (фото, відео)

"Пора пакувати речі": Арестович прокоментував заяви РФ про нібито обстріл штабу Чорноморського флоту

Чому окупанти заходять на правий берег Дніпра на Херсонщині - відповідь військового експерта