54-річна Рената Літвінова у ретрокупальниках приголомшила фізичною формою

Російська акторка та режисерка Рената Літвінова тепер спробувала себе як дизайнерка пляжного вбрання.

Так, у колаборації з одним відомим брендом Літвінова розробила купальники у ретро-стилі. Природньо, що сама зірка стала обличчям рекламної кампанії купальників. На знімках загадкова Рената позує у бузковому, а також чорному купальниках з помаранчевими вставками.

Попри те, що Літвінова обожнює вінтаж у гардеробі, тим не менш знаменитість не нехтує міні та глибокими вирізами. Однак і на фото у купальниках Рената має стриманий вигляд.

Зазначимо, що вбрання 54-річної знаменитості ідеально підкреслило її бездоганну фізичну форму, що відмітити прихильники акторки та режисерки: "Вау! Ще й фігура ідеальна!", "естетика на весь час. Як вона є", "цнотливе фото, попри мінімалізм, всі нюанси продумані, віват фотографу".

Читайте також:

Знаменитості в купальниках: добірки гарячих фотографій українських та світових зірок

Дмитро Гордон з оголеним торсом показав дружину у бікіні без макіяжу