Американський журналіст Грант Вол помер під час чвертьфінального матчу чемпіонату світу-2022 з футболу між збірними Нідерландів та Аргентини.
Про трагедію повідомляє видання The New York Times.
48-річний Вол стежив за поєдинком у пресцентрі стадіону "Лусаїл". Наприкінці зустрічі журналіст раптово знепритомнів – нібито це сталося внаслідок сильного стресу.
Як повідомив агент журналіста Тім Скенлан, Грант помер у лікарні або під час транспортування до медичного закладу. Лікарі намагалися врятувати його життя, але не змогли цього зробити.
"Йому було надано невідкладну медичну допомогу на місці. Також лікарі робили все можливе дорогою до лікарні. Ми підтримуємо зв'язок з посольством США та місцевою владою, щоб переконатися, що процес репатріації тіла відповідає побажанням сім'ї", – йдеться в заяві оргкомітету ЧС-2022, де не вказано причину смерті.
Сам журналіст кілька днів тому розповідав, що підхопив у Катарі бронхіт. Через це він звертався за медичною допомогою до місцевих лікарів, однак продовжував працювати у напруженому графіку та мало відпочивав.
Проте брат журналіста, Ерік Вол, підозрює, що Гранта вбили за підтримку ЛГБТ-спільноти. Раніше журналіста перед матчем ЧС-2022 США – Уельс біля стадіону затримали правоохоронці за носіння футболки з веселковим прапором. Однак потім представника ЗМІ відпустили, а ФІФА попросила у нього вибачення."Я – гей, і саме тому він вдягнув веселкову футболку на чемпіонаті світу. Мій брат був здоровим. Він казав мені, що йому погрожували смертю. Я не вірю в те, що мій брат просто помер. Я вважаю, що його вбили, і благаю про допомогу", – зі сльозами казав Ерік у відеозверненні.
Читайте також:
"Йди звідси, бовдуре": Мессі зірвався на гравця збірної Нідерландів після чвертьфіналу ЧС-2022 (відео)
"Це був мій останній матч": головний тренер збірної Нідерландів оголосив про відставку
Наздогнав "Короля футболу": Неймар зрівнявся з Пеле за голами за збірну Бразилії