Дата публікації Держдеп США закликає до обачності всіх, хто пов’язаний з іранськими дронами-камікадзе
Опубліковано 18.10.22 03:02
Дата оновлення Держдеп США закликає до обачності всіх, хто пов’язаний з іранськими дронами-камікадзе
Оновлено 31.05.25 20:17
Переглядів статті Держдеп США закликає до обачності всіх, хто пов’язаний з іранськими дронами-камікадзе 5

Держдеп США закликає до обачності всіх, хто пов’язаний з іранськими дронами-камікадзе

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Після ударів по Києву із застосуванням іранських дронів-камікадзе у Держдепартаменті США заявили, що проти компаній та урядів, які співпрацюють з Іраном у розробці таких безпілотників, будуть запроваджені санкції.

Про це повідомив під час пресконференції в понеділок, 17 жовтня, представник Держдепартаменту Ведант Патель.

"Усі, хто веде справи з Іраном і може мати якийсь стосунок до розробки безпілотників або балістичних ракет, а також до постачання зброї з Ірану до Росії, повинні бути дуже обережними і виявляти належну обачність, оскільки США не зволікатимуть із запровадженням санкцій або інших заходів проти порушників ", - заявив він.

За його словами, зміцнення альянсу Москви і Тегерана слід розглядати як серйозну загрозу всьому світу.

Представник Держдепартаменту також зазначив, що, за даними американської розвідки, деякі з проданих Росії іранських безпілотників виявилися бракованими. За його словами, закупівля такої зброї в Ірану свідчить про те, що Росія має величезні проблеми і "вимушена звертатися за обладнанням до таких ненадійних країн".

Того ж дня під час пресконференції речниця Білого дому Карін Жан-П'єр звинуватила Тегеран у брехні через заперечення того факту, що Росія використовує іранські безпілотники в Україні.

Читайте також:

Союзники Путіна у війні: іранська зброя вбиває українців – що робити з Тегераном

Іран планує постачати Росії ще й балістичні ракети, Ізраїль готовий надати допомогу Україні

Чи дійсно РФ може отримати нові безпілотники від Ірану: відповідь експерта