Про це повідомили в ДТЕК Ріната Ахметова.
«Станом на 16 березня вдалося повернути в Авдіївському, Бахмутському, Константинівському, Краматорському, Лиманському та Торецькому районах Донецькій області. Всього - для 5100 тисяч родин. Деякі з них були без світла щонайменше 3 дні», - повідомили в компанії.
Крім того, від підстанцій ДТЕК Дніпровські електромережі заживили частину Миколаївської області, що через ворожі обстріли понад добу була без світла і звернулися за допомогою до сусідньої Дніпропетровської області.
«Наші фахівці розуміють важливість електропостачання у військових умовах. Тому оперативно заживили від підстанції ДТЕК Дніпровські електромережі шість підстанцій 35кВ, відновивши електропостачання для споживачів північної частини Миколаївського регіону», - зазначили в компанії.
Влучання 13 ракет та 36 дронів: у Повітряних силах розкрили деталі російської атаки