Дата публікації Франція може розпочати навчання українських пілотів, — Politico
Опубліковано 31.01.23 04:32
Дата оновлення Франція може розпочати навчання українських пілотів, — Politico
Оновлено 31.05.25 20:24
Переглядів статті Франція може розпочати навчання українських пілотів, — Politico 8

Франція може розпочати навчання українських пілотів, — Politico

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Очільник Міноборони України Олексій Резніков і міністр оборони Франції Себастьян Лекорню обговорювали таку співпрацю під час телефонної розмови.

Про це повідомляє видання Politico із посиланням на помічника Лекорню.

Париж вирішив розглянути повторний запит Києва після того, як союзники погодилися відправити в Україну танки.

Польща також думає над передаванням літаків для ЗСУ. Сусідка України готова це зробити за умов співпраці з іншими членами НАТО, як це було у випадку з танками.

Водночас президент США Джо Байден заявив, що Вашингтон не передаватиме Україні літаки F-16. Німецький канцлер Олаф Шольц також зазначив, що поки що ФРН не допоможе ЗСУ з сучасними винищувачами.

Читайте також:

Новини України

Війна в Україні

Новини України: відео