Це пов'язано із небезпекою на маршрутах.
Про це повідомила віцепрем’єрка – міністерка з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук на своїй сторінці в Telegram.
"Звертаюся до всіх, хто чекає на евакуацію: потерпіть, будь ласка, тримайтеся!", - заначила Верещук.
Читайте також:
Від початку війни з Донецької області евакуювалися майже три чверті населення - ОДА
Як виїхати з Дніпра: графік руху потягів у межах України на 22 квітня
Як виїхати з Одеси: графік руху потягів у межах України та за кордон на 22 квітня
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження