Листування українців у Telegram можуть читати російські спецслужби

Ірма Шелест
Переглядів статті Листування українців  у Telegram можуть читати російські спецслужби 7505
28.08.18 16:46
У Міністерстві інформаційної політики попередили про ризики користування російським месенджером Telegram в Україні.

Про це повідомив у Facebook заступник голови Міністерства інформаційної політики Дмитро Золотухін.

Ми не можемо бути впевненими в тому, наскільки теперішня адміністрація месенджеру Telegram дійсно співпрацює з владою держави-агресора,
– повідомив він.

Чиновник наголошує, що наразі немає офіційних доказів того, що правоохоронні органи Росії стежать за листуваннями українських громадян у Telegram. Проте, за його словами, така небезпека є.
"Більше того, це не заважає ФСБ використовувати Telegram як одну з найбільш ефективних платформ для використання у своїх спеціальних операціях, що ми моніторимо з травня минулого року", – зазначає Золотухін.

Заступник міністра зауважив, що через відсутність відповідного законодавства в Україні офіційні органи влади не мають жодних правових важелів впливу на популярні зараз платформи онлайн-комунікацій, такі як Telegram, Google, Facebook, WhatsApp та Viber.

хроніка подій
  • 16 квіт 2018 У Росії розпочалося блокування Telegram
  • 2 квіт 2018 В Telegram знову відповіли на вимогу Роскомнадзору надати ключі шифрування
  • 12 груд 2017 Суд Росії зобов'язав Telegram сплати штраф в 800 тисяч рублів через відмову співпрацювати з ФСБ
24.ua У Міністерстві інформаційної політики попередили про ризики користування російським месенджером Telegram в Україні.

Про це повідомив у Facebook заступник голови Міністерства інформаційної політики Дмитро Золотухін.

Ми не можемо бути впевненими в тому, наскільки теперішня адміністрація месенджеру Telegram дійсно співпрацює з владою держави-агресора,– повідомив він.

Чиновник наголошує, що наразі немає офіційних доказів того, що правоохоронні органи Росії стежать за листуваннями українських громадян у Telegram. Проте, за його словами, така небезпека є."Більше того, це не заважає ФСБ використовувати Telegram як одну з найбільш ефективних платформ для використання у своїх спеціальних операціях, що ми моніторимо з травня минулого року", – зазначає Золотухін.

Заступник міністра зауважив, що через відсутність відповідного законодавства в Україні офіційні органи влади не мають жодних правових важелів впливу на популярні зараз платформи онлайн-комунікацій, такі як Telegram, Google, Facebook, WhatsApp та Viber.

хроніка подій 16 квіт 2018 У Росії розпочалося блокування Telegram 2 квіт 2018 В Telegram знову відповіли на вимогу Роскомнадзору надати ключі шифрування 12 груд 2017 Суд Росії зобов'язав Telegram сплати штраф в 800 тисяч рублів через відмову співпрацювати з ФСБ 24.ua