Президент Франції Емануель Макрон звинуватив Москву у розповсюдженні дезінформації у країнах Африки.
Про це Макрон заявив в інтервʼю телеканалу TV5 Monde у кулуарах конференції франкомовних країн у Тунісі.
Він зазначив, що Росія та кілька інших країн намагаються реалізувати свій "хижий план", просуваючи свою пропаганду у країнах Африки.
«Декілька держав, які бажають поширити свій вплив в Африці, роблять це, щоб завдати шкоди Франції, завдати шкоди її мові, посіяти сумніви, але передусім переслідувати певні інтереси», — йдеться у заяві.
Також ми раніше повідомляли, що після заяв РФ українська сторона заявила про неможливість експорту зерна через дії Кремля, що створює загрозу голоду в низці країн Азії та Африки.
Читайте також:
Терористи влаштували два вибухи в столиці Сомалі: сотні жертв, щонайменше 100 загиблих
Бунтівники в Буркіна-Фасо атакували посольство Франції: дехто загортався в прапори РФ (фото)
Нова "вісь зла": Путін хоче стати лідером світової "війни", якщо дозволить Пекін
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників