Дата публікації MONATIK зізнався, скільки заробив на весіллі, яке вів Галкін, та куди спрямував кругленьку суму
Опубліковано 16.07.24 17:37
Дата оновлення MONATIK зізнався, скільки заробив на весіллі, яке вів Галкін, та куди спрямував кругленьку суму
Оновлено 31.05.25 21:14
Переглядів статті MONATIK зізнався, скільки заробив на весіллі, яке вів Галкін, та куди спрямував кругленьку суму 25

MONATIK зізнався, скільки заробив на весіллі, яке вів Галкін, та куди спрямував кругленьку суму

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Український артист MONATIK, який нещодавно виступив на українському весіллі разом з Максимом Галкіним, розповів про свій заробіток.У своєму фотоблогу виконавець повідомив про завершення благодійного туру США, Канадою та Європою. І підсумовуючи додав, що окрім запланованих концертів, також взяв участь у приватному заході, щоб примножити кошти для українських бійців. Як повідомляє MONATIK, за благодійні літні концерти у різних країнах йому вдалося назбирати 90 500 доларів. Зокрема, за виступ на нашумілому весіллі зірка приніс українській армії 20 тис. євро.

"Звітую більш детально: концерти у США та Канаді принесли нам 59 500 доларів. Також завдяки виступу на приватному заході я додав ще 20 000 доларів. Ще 10 000 євро приніс нам виступ на Кіпрі! Також наша команда ще чекає на завершення розіграшу картини "Кохання космічних масштабів", яку я створив в галереї Нью-Йорка. Таким чином, під час цього виїзду команди в тур по США та Канаді, а також виступів у Європі, нам вдалося зібрати 90 500 доларів (79 500 доларів і 10 000 євро)", - відзвітував Дмитро, подякувавши всім небайдужим фанам за підтримку.Читайте також: Коханка екса Ані Лорак зробила аборт і офіційно підтвердила їхній розрив Ірина Білик показалася з 8-річним сином і пожалілася на його проблему Шеннен Догерті за день до смерті офіційно розлучилася з чоловіком-зрадником