Морпіх Михайло Діанов заінтригував фото з Кевіном Костнером, який "приїхав" до України

У Мережі розлетілися чутки, що відомий голлівудський актор Кевін Костнер приїхав до України з несподіваним візитом. Про приїзд зірки буцімто повідомив захисник "Азовсталі", морпіх Михайло Діанов. На своїй сторінці в Instagram він поділився усміхненою світлиною разом, зробленою у Києві. "Впізнаєте?", - підписав фото Діанов.

У коментарях користувачі Мережі одразу написали про те, що впізнали поруч із захисником зірку фільму "Охоронець". У відповідь на здогадки підписників Діанов також підтвердив, що зустрівся з Костнером.Втім, пізніше у коментарі ТСН Діанов спростував новину про візит актора. Виявилося, що в такий спосіб військовий вирішив розіграти Мережу, а на фото поруч з ним насправді його друг, який неабияк схожий на голлівудську зірку.

Зазначимо, що Кевін Костнер ще на початку повномасштабної війни підтримав Україну та засудив криваву політику росії. "Те, що відбувається зараз - це катастрофа, це ганебно, і я сподіваюся, що лідери в усьому світі еволюціонують. На жаль, їм доведеться еволюціонувати прямо зараз. Їм доведеться відповідати тому, що відбувається зараз, і нам потрібно пройти повз такий тип лідерства", - сказав тоді актор.Читайте також: Теплі зустрічі з військовими та поїздки на передову: у "Кварталі 95" розповіли, як підтримують бойовий дух під час війни Світлана Тарабарова розплакалася після ракетного удару по Кривому Рогу: "Дуже боляче" Оля Фреймут вперше від початку війни приїхала до Києва та поділилася радісними емоціями