В Одеській області після вживання риби госпіталізували чотирьох жінок у стані середньої тяжкості, одна з постраждалих – вагітна. Про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області."За останню добу на Одещині медики Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф діагностували на викликах гастроентероколіт, гострий ентероколіт та два випадки харчової токсикоінфекції, що були викликані вживанням в їжу риби. Один з викликів надійшов на номер 103 з Великомихайлівської громади, другий з Кодимського району, третій з Авангарду, а ще один випадок стався в Одесі", - йдеться у повідомленні.Усі четверо пацієнток, у тому числі одна вагітна, були госпіталізовані у стані середнього ступеню важкості.Медики нагадали, що в Одеській області діє заборона на купання у відкритих водоймах та на вилов риби. Також діє застереження щодо вживання риби та морепродуктів невідомого походження.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
На Одещині четверо жінок отруїлися рибою: серед госпіталізованих – вагітна
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження