На північних околицях Києва може бути гучно. Працюють наші сапери.Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація."У понеділок, 18 вересня, у Вишгородському районі ліквідовуватимуть вибухонебезпечні предмети. Зберігайте спокій. У разі повітряної тривоги прямуйте до укриття", - йдеться у повідомленні КМВА.
На північних околицях Києва може бути гучно: що сталося
Читайте також:
У тимчасово окупованому Криму вночі лунали потужні вибухи: під атакою Керч, Бахчисарай і район Таврійської ТЕС