Півзахисник київського "Динамо" Денис Гармаш перейшов до хорватського "Осієка".Хорватський клуб оголосив про трансфер 33-річного українця на своєму офіційному сайті.Контракт Гармаша з новою командою розрахований на один рік з опцією подовження ще на один сезон.Раніше повідомлялось, що футболіст домовився про розірвання контракту з "Динамо". Тож склад хорватського клубу він поповнив у статусі вільного агента.Гармаш виступав за "Динамо" від 2007 до 2023 року. У складі "біло-синіх" він провів 238 матчів в УПЛ (забив 34 голи), 27 ігор у Кубку України (8 голів), 7 – у Суперкубку (1 гол).Разом з киянами Денис тричі став чемпіоном України (2015, 2016, 2021), тричі – володарем Кубка України (2014, 2015, 2021) та 4 рази – володарем Суперкубка України (2011, 2016, 2018, 2019).Раніше повідомлялося, що капітан "Динамо" Сергій Сидорчук перейшов до бельгійського клубу "Вестерло".Читайте також:Україна – Англія: де дивитися і ставки букмекерів на матч відбору Євро-2024Трансферне вікно-2023: все про літні переходи у футбольних топлігах та УПЛ"Золотий м'яч-2023": названо фаворитів на отримання престижної нагороди
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
Офіційно: Гармаш перейшов з "Динамо" до європейського клубу
Читайте також:
«У нього нога звисає»: шокова травма зірки Канади на ЧС-2026 (відео)