Під час блокади та окупації Маріуполя росіяни зруйнували 50% багатоповерхових будинків міста, це - 934 будівлі.Про це повідомляє Маріупольська міська рада. "З них вже самі знесли - 465. Знищено понад 52 тисячі квартир маріупольців. Попри свої обіцянки, окупанти надають житло лише військовим, будівельникам та приїжджим із Росії. Тобто ворог намагається русифікувати місто, розуміючи, що скоро ЗСУ звільнять наш український Маріуполь», - мер Вадим Бойченко. Будівництво житла для маріупольців в місті припинено. Окупанти кажуть про брак фінансування та займаються виключно розчищенням майданчиків для будівництва під іпотеку. Але іпотека розрахована виключно на самих росіян, тоді як корінне населення Маріуполя виселяють за межі міста.
Новини: 21.06.2026
Новини: 20.06.2026
20:00 ЗС РФ почали встановлювати засоби РЕБ на вертольоти для боротьби з українськими FPV — «Флеш» (фото)
18:34 РФ тероризує посеред дня великий обласний центр: місто під атакою КАБів, гримлять вибухи — є загиблі
18:34 Відправив орден «Новою Поштою»: Зеленський повертає Навроцькому найвищу польську нагороду (фото)
16:00 Нова технологія пошуку позаземного життя: вчені запустять рій космічних телескопів-”мисливців»
15:34 День літнього сонцестояння: народні прикмети та забобони — чого категорично не можна робити (фото)
13:34 Ексчоловік Наталки Денисенко здивував заявою про воз’єднання експодружжя заради 8-річного сина
Окупанти намагаються русифікувати Маріуполь - влада
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження