Російські загарбники планують влаштувати показову акцію "евакуації" населення окупованої Горлівки, з якої частину жителів примусово вивезуть до РФ.
Про це інформує Центр національного спротиву."Ворог готується вивезти населення Микитівського району Горлівки, незалежно від бажання жителів. Це називають турботою про населення, хоча де-факто це постановочне шоу для пропагандистської картинки", - йдеться у повідомленні.За інформацією Центру національного спротиву, на місце виселених людей окупанти будуть завозити своїх військових.
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження