В результаті є пошкодження будинків та загибла.
Про це розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
В Індустріальному районі Харковіа в результаті ракетного обстрілу пошкоджено 2-поверхову будівлю та зруйновано приватний житловий будинок, в якому перебувала 73-річна жінка. На жаль, вона загинула.
"Протягом минулої доби російські окупанти обстрілювали Харківський, Богодухівський та Лозівський райони області. Пошкоджені житлові будинки, господарські споруди, сталися пожежі. У Золочеві загинули 2 чоловіків 39 та 52 років, окупанти обстріляли 7 житлових будинків", - повідомив голова ОВА.
На території Харківщини тривають активні бойові дії. Окупанти розміщують особовий склад і техніку у дитсадках та храмах, використовують Святотроїцький храм у Малій Комишувасі як шпиталь. ЗСУ міцно тримають позиції та не дають ворогові просунутися вперед, завдаючи йому відчутних втрат.
Раніше у Генштабі підтвердили ліквідацію росіян у Куп'янську та Херсоні.
Читайте також:
Окупанти відключили Каховську ГЕС і залишили без світла частину двох областей
На Донеччині ЗСУ звільнили від окупантів село: які жахи там побачили
РФ обстріляла Дніпропетровщину: одна людина загинула, ще 3 - у важкому стані
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Влучання 13 ракет та 36 дронів: у Повітряних силах розкрили деталі російської атаки